Opinie o nas

Każdemu, kto chce szybko nauczyć się języka polskiego polecam Akademickie Centrum Biznesu I Edukacji. Zanim zaczęłam uczyć się języka polskiego w ACBE sceptycznie podchodziłam do nauki języka polskiego. Nie miałam najlepszych doświadczeń na Ukrainie, jeśli chodzi o naukę polskiego. W Centrum zapału do nauki nabrałam już od pierwszych zajęć. Nauczycielka była kompetentna, przyjazna i cierpliwa. W sposób jasny i klarowny wyjaśniała zasady gramatyczne. Mówiła tylko w języku polskim co sprawiło, że byłam zmuszona mówić na zajęciach tylko w ty języku. Zajęcia na kursie bardzo mi się podobały, a co najważniejsze przyniosły oczekiwane rezultaty.  Już po miesiącu intensywnej nauki zaczęłam oglądać filmy i mówić po polsku, Polecam wszystkim.
Nelia Olszewska
 
Chodziłem na letni intensywny kurs języka polskiego na poziomie А1/A2 potem na B1/B2! Trwałość każdego kursu 3 tygodni, zajęcia trwały 4 godziny dziennie od PN po PT. Kurs językowy był  bardzo ciekawy, oprócz zajęć w klasie były zorganizowane wycieczki i różne spotkania, gry na wolnym powietrzu… Kurs był taki nasycony, że nawet tęsknić za domem nie było kiedy :) lecz przy czym bardzo poznawczy. Przyszli studenci nie tylko uczyli się języka, lecz jeszcze poznawali miejscowe zabytki, kulturę. Wszystkim polecam kursy językowy organizowany przez  Akademickie Centrum Biznesu i Edukacji. To dobry wybór!
Denis Durcew
 
Uczenie  się języka polskiego w Centrum ACBE było wspaniałym doświadczeniem. Mój nauczyciel był kompetentny, doświadczony i przyjazny. Nauka była przyjemnością a ja byłam wyjątkowo zmotywowana do nauki. Wszystkie moje wątpliwości były szybko i jasno wyjaśniane. Z takimi nauczycielem nigdy  nie będziesz się nudzić na zajęciach. Serdecznie rekomenduje naukę w Centrum ACBE.
Irina Melniczuk
 
Serdecznie polecam  semestralne kursy języka polskiego w Akademickim Centrum Biznesu i Edukacji. Przyjazna i miła atmosfera, a co najważniejsze dobrzy i sympatyczni nauczyciele.  Obecnie kończę już kurs na poziomie B1/B2 i od września zaczynam studia na Politechnice! Polecam wszystkim naukę w ACBE! To dobry wybór.
Makism Gorscov